Par uzņēmumu
Jūs meklējat automašīnu par pieņemamu cenu, bet tomēr vēlaties labu automašīnu, vai ne? Ja esat jaunais automobiļu pircējs vai jau daudzus gadus neesat veicis pirkumu, var būt grūti saprast, ar ko sākt. Kā atrast automašīnu, kas precīzi atbildīs jūsu vajadzībām turpmāko gadu garumā? Tas prasa tikai nelielu izpēti un plānošanu. Kad zināt, kādu automašīnu vēlaties, varat izlemt, vai vēlaties iegādāties jaunu automašīnu, nomāt jaunu automašīnu vai iegādāties lietotu automašīnu. Šeit, LetiAuto.lv, mēs palīdzam cilvēkiem atrast automašīnu, kas ir piemērota ne tikai budžeta ziņā, bet arī lai tā atbilstu katra individuālajām vajadzībām. Mūsu misija ir nodrošināt, lai Jūsu jaunais auto būtu kvalitatīvs, drošs un jums piemērots, tāpēc visas piedāvājumā esošās automašīnas ir bez slēptiem defektiem, ar pilnu servisa vēsturi, pilnu auto vēstures izdruku, pārredzamu nobraukumu un tehniskajām apkopēm. “Pareizais automobilis” ir atkarīgs no tā, kas jūs esat un ko jūs sagaidāt no automašīnas. Dažiem no mums patīk, ja automašīna atspoguļo mūsu personību, citiem tā ir nepieciešama nedēļas nogalēm. Jebkurā gadījumā automobiļu pircējiem praktiskums ir augsta prioritāte, taču ir svarīgi arī tas, kā automobilis liek jums justies braukšanas laikā. Tā kā ir pieejami desmitiem zīmolu un simtiem modeļu, automobiļa izvēle var būt ilgs process.

Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties nākamo automašīnu:

  • Cik daudz vēlaties tērēt – gan automašīnas iegādei, gan turpmākajām ekspluatācijas izmaksām;
  • Kādiem mērķiem izmantosiet automašīnu;
  • Cik daudz vietas jums ir nepieciešams;
  • Kādas funkcijas jums ir nepieciešamas;
  • Vai automašīnai jābūt benzīna, dīzeļdegvielas, hibrīda vai elektriskajai automašīnai.

Kā jūs izmantosiet automašīnu?

Padomājiet par to, kādus braucienus parasti veicat. Ja pārsvarā brauksiet pa pilsētu, degvielas ekonomija var būt otršķirīga problēma, bet, iespējams, vēlaties nelielu automobili, lai to būtu vieglāk novietot. Savukārt pilnpiedziņa parasti nav nepieciešama, ja vien neplānojat regulāri vilkt automašīnas vai nedzīvojat ārpus pilsētas. Līdzīgi, cik daudz vietas jums ir nepieciešams? Vai jums ir nepieciešamas septiņas sēdvietas, vai arī pietiktu ar lētāku piecu sēdvietu modeli? Vai automašīnas aizmugurē ir vieta jūsu ģimenei vai draugiem, un vai bagāžnieks ir pietiekami liels, lai ietilpinātu lietas, ko jūs parasti pārvadājat? Vai lielāks braukšanas augstums atvieglotu iekāpšanu un izkāpšanu? Ja jums ir velosipēdi vai kanoe, vai jumta sliedes būtu noderīgas? Šādu jautājumu uzdošana sašaurina meklēšanas kritērijus un palīdz pārliecināties, ka izvēlaties jūsu prasībām atbilstošu automašīnu.

Jauns vai lietots auto?

Pirmais solis ceļā uz nākamā automobiļa iegādi ir izlemt, vai pirkt jaunu vai lietotu. Jūsu budžetam, visticamāk, būs liela nozīme, taču ir vērts atcerēties, ka abiem veidiem ir savas priekšrocības. Iegādājoties jaunu automašīnu, jūs varēsiet izmantot ražotāja garantiju, kurai jābūt vismaz trīs gadus ilgai. Jūs varēsiet arī precīzi pielāgot automašīnu savai gaumei un vajadzībām, taču atcerieties, ka amortizācijas dēļ ilgtermiņā jūs gandrīz vienmēr zaudēsiet vairāk naudas nekā iegādājoties lietotu automašīnu. Lietotām automašīnām ir savas priekšrocības. Lietota automašīna gandrīz vienmēr būs lētāka par jaunu ekvivalentu, un tās pirmais īpašnieks, visticamāk, būs uzņēmies sākotnējo amortizācijas slogu, tāpēc jums tas nebūs jādara. Laba vieta, kur sākt lietotu automobiļu medības, ir LetiAuto.lv. Šeit automobiļi tiek nodrošināti ar papildu atbalstu, piemēram, stingru pirms pārdošanas pārbaudi, ko veic speciālisti tehniķi. Apmeklējiet sadaļu “Pasūtījuma un apmaksas noteikumi”, lai uzzinātu vairāk informācijas par automobiļa iegādes veidiem, ar to saistītajām ekspluatācijas izmaksām, kas jāņem vērā, un par to, ko varat sagaidīt no LetiAuto.lv