Pasūtījuma un apmaksas noteikumi

AUTO NOMA AR IZPIRKUMA TIESĪBĀM

Auto noma mūsdienās ir ļoti pieprasīts pakalpojums, kas sniedz iespēju iznomāt automašīnu darba, ikdienas vai ceļojuma vajadzībām, izvēloties vēlamo nomas periodu. Pēdējā laikā Latvijā arvien populārākas kļūst arī cita veida nomas iespējas, proti, auto noma ar izpirkuma tiesībām. Ko tieši nozīmē šāda veida pakalpojums un kāpēc arvien vairāk cilvēku to izvēlas kā alternatīvu auto nomai?

Kas ir auto noma ar izpirkuma tiesībām?

Ko darīt, ja jums ir nepieciešama automašīna, bet nav iespējas par to samaksāt uzreiz? Šādos gadījumos populārs risinājums ir auto noma ar izpirkuma tiesībām. Šai iespējai ir savas priekšrocības, un, ja tiek izpildīti visi nosacījumi, tā var kļūt par ļoti izdevīgu un ērtu veidu, kā iegādāties automašīnu. Izvēloties šo auto nomas veidu, jūs uzreiz saņemat automašīnu savā rīcībā un maksājat tās vērtību pa daļām. Tas nozīmē, ka līzinga ņēmējs vispirms saņem transportlīdzekli īslaicīgai lietošanai, bet pēc tam tas pilnībā kļūst līzinga ņēmēja īpašumā.

Vispirms nomnieks izvēlas piemērotāko automašīnu, un tad tiek aprēķināta aptuvenā darījuma summa. Pēc nomnieka datu pārbaudes tiek noslēgts līgums, kurā iekļauti visi nosacījumi, par kuriem abas puses vienojušās. Transportlīdzekļa nodošana nomniekam notiek tad, kad ir atmaksāta izpirkuma cena, kā arī auto nomas maksa. Līdz šim brīdim automašīna ir iznomātāja īpašums.

Priekšrocības un iespējas

Viena no lielākajām priekšrocībām, izvēloties auto nomu ar izpirkuma tiesībām, ir elastīgs maksājumu grafiks. Klientam ir tiesības izvēlēties sev ērtu maksājumu grafiku, kā arī regulāro maksājumu apmēru. Salīdzinot ar auto līzingu, šāda veida auto nomas pakalpojums ietver ātru darījumu ar mazāku dokumentu skaitu un daudz zemāku pirmo iemaksu – dažos gadījumos tās var vispār nebūt.

Turklāt nomas laikā ir iespējams nomainīt automašīnu – gadījumā, ja nomniekam nederēja iznomātā automašīna, ir iespējams viegli vienoties par citas markas transportlīdzekļa iegādi.

LetiAuto.lv auto noma nodrošina iespēju iznomāt automašīnu ar izpirkuma tiesībām!

Mūsu uzņēmums piedāvā iespēju iznomāt automašīnu ar izpirkuma tiesībām. Mūsu klienti iznomā automašīnu un izmanto to savām vajadzībām, bet ja nepieciešams, mēs paši veicam visu nepieciešamo apkopi un tehniskās apskates.

Iegādājieties kādu no LetiAuto.lv autoparkā esošajiem auto vai, ja tomēr esat atradis automašīnu kādā citā pārdošanas vietā, mēs piedāvājam finansēt jūsu izvēlētu auto.

KĀ TAS DARBOJAS?

Iznomāt automašīnu ar izpirkuma tiesībām ideja ir tāda, ka jūs varat iznomāt transportlīdzekli uz noteiktu laiku, pēc kura tas nonāk jūsu īpašumā.

Jūs izvēlaties kādu no LetiAuto.lv pieejamajiem auto un izvēlieties termiņu, uz kādu vēlaties noslēgt izpirkuma līgumu – piedāvājam līdz pat 60 mēnešiem. Jūs maksājat noteiktu ikmēneša maksu, un līguma beigās auto nonāk jūsu īpašumā.

Kamēr transportlīdzeklis ir jūsu īpašumā, esat atbildīgs par tā uzturēšanu un ekspluatācijas izmaksām.

Mazākas finansiālās saistības

Atšķirībā no tradicionālā transportlīdzekļa finansēšanas veida, izmantojot nomu līdz iegādei, jūs varat īstermiņā īrēt automašīnu, neuzņemoties finansiālas saistības par pilnu pirkumu. Daudzi nomas līdz iegādei piedāvājumi ir no nedēļas līdz nedēļai vai no mēneša līdz mēnesim, tāpēc, ja jūs vairs nevarat atļauties veikt maksājumus, varat atdot automašīnu atpakaļ pakalpojumu sniedzējam un vienkārši pārtraukt maksāt.

Auto noma ar izpirkuma tiesībām priekšrocības

Īpašumtiesības: Nomas termiņa beigās transportlīdzeklis pieder jums.

Nav kredīta pārbaužu: Kredīta pārbaude nav nepieciešama.

IZMAKSAS?

Pirmā iemaksa līdz 20% no auto vērtības, bet ja jūs spējat uzrādīt pozitīvus ikmēneša ienākumus, pirmo iemaksu ir iespējams samazināt līdz 0%

Kvalificēšanās nomas finansējumam

Iznomāt automašīnu ar izpirkuma tiesībām nav sarežģīti. LetiAuto.lv pieprasa tikai uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, dzīvesvietas apliecinājumu un algas lapu, jo jums ir jāpierāda, ka varat atļauties maksāt nomas maksu. Jums nav nepieciešama laba kredītvēsture, jo tas netiks ņemts vērā, izskatot jūsu pieteikumu. Tādējādi kvalificēties automašīnas iegādei ir daudz vieglāk nekā ar tradicionālajām auto finansēšanas metodēm.

Izpirkuma izmaksas

  • Izpirkuma līguma noformēšanas maksa ir 7%.
  • OCTA un KASKO apdrošināšanas pērk klients, KASKO nav nepieciešams automašīnām vērtībā līdz 8000 EUR.

LetiAuto.lv piedāvā jums visas nepieciešamās polises iekļaut ikmēneša maksājumā.

IEGUVUMI?

Zemāki ikmēneša maksājumi

Ja jūs uztrauc ikmēneša izmaksas, parasti ikmēneša maksājums ir ievērojami mazāks nekā auto aizdevuma gadījumā. Daži cilvēki pat izvēlas greznāku automašīnu, nekā citādi varētu atļauties.

Maksa termiņa beigās

Visu nomas laiku, kamēr izpērkat auto, jūs esat auto turētājs. Ja visu termiņa laiku savlaicīgi veicat visus ikmēneša maksājumus, jums tiks dota iespēja iegādāties automašīnu un iegūt to savā īpašumā.

Jums nav nepieciešama laba kredītvēsture

Automašīnu finansēšanas darījumi ar izpirkuma nomas tiesībām var būt labs veids, kā patērētājiem ar sliktu kredītvēsturi vai bez kredītvēstures iekļūt automobiļu iegādes tirgū. Auto netiek reģistrēts kā jūsu kredītsaistības, tas neparādās nevienā kredītu reģistrā.

Varat atdot automašīnu atpakaļ pakalpojumu sniedzējam

Ja gadījušās finansiālas problēmas, pēc 6 mēnešiem iespējams pārtraukt līgumu un atdot automašīnu atpakaļ pakalpojumu sniedzējam.

 

Nomas laikā ir iespējams nomainīt automašīnu

Gadījumā, ja jums nederēja iznomātā automašīna, ir iespējams to samainīt pret citu auto LetiAuto.lv autoparkā.

KO JŪS SAŅEMSIET NOSLĒDZOT IZPIRKUMA LĪGUMU?

Mēs esam pārliecināti par mūsu automašīnām, tāpēc piedāvājam īsu kopsavilkumu ar priekšrocībām, ko iegūsiet, izvēloties LetiAuto.lv:

  • Auto garantiju līdz pat 12 mēnešiem, atkarībā no auto vecuma/nobraukuma;
  • Automašīnas, kas pirms pārdošanas ir pārbaudītas mūsu sadarbības partneru servisā;
  • Automašīnas ar pilno auto diagnostiku;
  • Visiem auto ir veikta tehniskā apskate, kā arī samaksāts ceļa nodoklis;
  • Iespēju juridiskām personām nemaksāt uzņēmuma nodokli par automašīnu;
  • Iespēju ar LetiAuto.lv automašīnām izpirkuma periodā bezmaksas iebraukt Jūrmalas maksas zonā;
  • GPS izdruku par mēnesī veikto attālumu un maršrutu;
  • Ikmēneša maksājumus ar jau iekļautu PVN.